Aktualności

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną kolizji

Kierujący Audi na skrzyżowaniu skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z Toyotą. Do szpitala trafiły kierująca i pasażerka Toyoty. Na szczęście obie z kolizji wyszły z niegroźnymi dla ich zdrowia potłuczeniami. Dla 37-letniego kierowcy Audi kolizja zakończyła się wysokim mandatem. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek na skrzyżowaniu ulicy Dzieci Zamojszczyzny z ulicą Śląską, gdzie prowadzony jest remont drogi. Jak ustalili policjanci kierujący Audi jechał od miejscowości Płoskie. Na skrzyżowaniu zamierzał skręcić w ulicę Śląską. W tym czasie z naprzeciwka ulicą Dzieci Zamojszczyzny jechała kierująca Toyotą. Kierujący Audi skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Toyotą i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Audi kierował 37-latek z gminy Zamość, Toyotą 30-latka z gminy Miączyn. Do szpitala na dalsze badania trafiła kierująca i pasażerka Toyoty. Obie kobiety po badaniach wróciły do domu, doznały niegroźnych dla ich życia potłuczeń.

Kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Zdarzenie drogowe dla kierującego Audi zakończyło się mandatem w wysokości 2000 złotych.

Zachowajmy ostrożność na drodze.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska - Bubiło

Powrót na górę strony