Aktualności

Poszukiwany schował się za szafą przed policjantami

36-letni mieszkaniec Zamościa był poszukiwany przez organy ścigania. Nie chcąc trafić do zakładu karnego ukrył się przez policjantami licząc na to, że będzie nadal mógł cieszyć się wolnością. Funkcjonariusze sprawdzając dokładnie wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu bez problemu znaleźli schowanego za szafą mężczyznę. Najbliższe miesiące spędzi on więc za kratkami, gdzie odpowie za kradzież z włamaniem.

Kryminalni pojechali wczoraj do jednego z mieszkań na terenie Zamościa, w którym według ich wiedzy, mógł przebywać poszukiwany listem gończym mężczyzna. Kobieta, która otworzyła drzwi funkcjonariuszom zapewniała ich, że 36-latka nie ma w domu i nie posiada wiedzy, gdzie może przebywać. Ci jednak nie dali wiary jej słowom. Podejrzewali, że mężczyzna jest w środku. Weszli do mieszkania i skrupulatnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia.

Ich przypuszczenia były słuszne. 36-letni mieszkaniec Zamościa, wiedząc że jest poszukiwany i ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, ukrył się przed policjantami. Liczył na to, że funkcjonariusze nie odnajdą jego „kryjówki” i nadal będzie mógł cieszyć się wolnością.

Mężczyzna został zatrzymany. Najpierw trafił do policyjnej celi, a później do zakładu karnego, którego tak bardzo chciał uniknąć. Za kratkami spędzi najbliższych kilka miesięcy.

 

aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk

Powrót na górę strony