Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Służby belgijskie poinformowały oficjalnie, że życiu i zdrowiu Ibrahima na chwilę obecną nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziecko pozostaje w Belgii pod opieką ojca.
Dodano: 18.02.2020 -
44-letnia kierująca oplem poruszając się ul. Lubelską zauważyła jak nietrzeźwy młody mężczyzna szarpie starszą kobietę. Nie zastanawiając się natychmiast zatrzymała samochód i wspólnie z pasażerkami ruszyły na pomoc poszkodowanej. Po chwili pojawili się policjanci patrolujący ulicę. Sprawca został zatrzymany, okazał się nim 27-latek, który szarpał 72-latkę bez powodu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu Prokurator postanowił zastosować wobec 27-latka policyjny dozór.
Dodano: 18.02.2020 -
Policjanci zamojskiej grupy SPEED każdego dnia wyjeżdżają na drogi powiatu i dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu kontrolują zachowanie kierowców. O skuteczności tej grupy przekonał się 39-latek, który kierując pojazdem marki Renault przewoził w przestrzeni ładunkowej auta 4 osoby, na co nie zezwalały mu dokumenty pojazdu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, 39-latek otrzymał również wysoki mandat oraz punkty karne.
Dodano: 18.02.2020 -
19 lutego 2020 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG". Nadrzędnym celem działań będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego. Niemniej jednak policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.
Dodano: 18.02.2020 -
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Zawalowie, w gminie Miączyn. 40-latka kierując toyotą podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego zderzyła się z osobowym oplem. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia i apelują o rozsądek i przemyślane manewry na drodze.
Dodano: 18.02.2020