Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W dniu 10 czerwca 2024 r. na plaży w Sielpi Wielkiej odbyła się inauguracja ósmej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających na wodach i terenach przywodnych pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Organizatorem imprezy był Wydział Prewencji KWP w Kielcach, zaś jej współorganizatorem Wydział Profilaktyki Społecznej Biura Prewencji KGP.
Dodano: 10.06.2024 -
W minionym tygodniu zamojscy policjanci uczestniczyli w festynach i piknikach zorganizowanych na terenie Zamościa i powiatu. W czasie wydarzeń każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło również rozmów o pracy w Policji oraz konkursów i pogadanek na temat bezpieczeństwa.
Dodano: 10.06.2024 -
Monika Mazur i Radosław Wasilewski policjanci zamojskiej komendy z sukcesami zakończyli kolarskie zmagania wyścigu „Majka Gran Fondo 2024”. Podczas Mistrzostw Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas oraz Mistrzostw Polski Policji ze startu wspólnego wywalczyli miejsca ma podium. Monika Mazur w kategorii K4 kobiet została mistrzynią, a w jeździe indywidualnej na czas – wicemistrzynią. Radosław Wasilewski natomiast w wyścigu ze startu wspólnego był trzeci.
Dodano: 10.06.2024 -
33-letni motocyklista nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po krótkim pościgu ulicami Zamościa został zatrzymany na ul. Okopowej. Okazało się, że był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 1,5 promila. Nie posiadał również uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Wkrótce 33-latek poniesie konsekwencje prawne swojego nieodpowiedzialnego zachowania.
Dodano: 10.06.2024