Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W sobotę w powiecie zamojskim doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których poszkodowani zostali kierowcy motocykli. W miejscowości Płoskie kierujący harleyem davidsonem podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo busem. Z kolei w m. Wielącza kierowca ciągnika z doczepioną zgrabiarką do siana podczas manewru skrętu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motocykliście. W obydwu przypadkach zawinili kierowcy, którzy nie ustąpili pierwszeństwa przejazdu motocyklistom.
Dodano: 25.08.2014 -
W sobotę w Zamościu na ul. Lipskiej policjanci zatrzymali 56-letniego kierowcę , który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem m-ki Renault Scenic. Ponadto mężczyzna popełnił szereg wykroczeń drogowych, które inny kierowca nagrał na kamerze zamontowanej w swoim samochodzie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności.
Dodano: 25.08.2014 -
W sobotę w miejscowości Żurawinica samochód m-ki Citroen Berlingo, którym jechała 43-letnia kobieta z dwójką dzieci dachował na zakręcie. Policjanci ustalili, że dzieci jechały bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Obydwaj chłopcy z podejrzeniem wstrząśnienia mózg trafili do zamojskiego szpitala. Samochód nie posiadał ważnych badań technicznych i miał zimowe opony. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.
Dodano: 25.08.2014