Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci zamojskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego Audi, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h. Jak się okazało, mężczyzna był już wcześniej zatrzymany za przekroczenie dozwolonej prędkości. Za popełnione wykroczenie w warunkach „recydywy” otrzymał mandat w wysokości 4 000 zł i 14 punktów karnych. Mężczyzna stracił też prawo jazdy.
Dodano: 08.04.2025 -
Policjanci z Zamościa oraz Skierbieszowa serdecznie zapraszają mieszkańców gm. Sitno na dyskusję o lokalnym bezpieczeństwie. Debata "Bezpieczeństwo osób i mienia na terenie Posterunku Policji w Skierbieszowie” odbędzie się 10 kwietnia 2025 r. o godzinie 10.00 w Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie, Sitno 72. Serdecznie zapraszamy!
Dodano: 08.04.2025 -
Jadąc do służby policjant Posterunku Policji w Skierbieszowie w jednej z miejscowości gminy Sitno zauważył mężczyznę, który kierując Fordem nie potrafił utrzymać równego toru jazdy. Dodatkowo funkcjonariusz przypuszczał, że kierowca może posiadać zakaz prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusz uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie i rzeczywiście posiadał zakaz prowadzenia pojazdów oraz decyzję o cofnięciu uprawnień.
Dodano: 08.04.2025 -
67-latek uwierzył w internetową reklamę dotyczącą inwestycji w „akcje spółki Orlen” z wykorzystaniem wizerunku znanego polityka, który zachęcał do inwestowania zapewniając szybki zysk. Po rozmowach z fałszywymi doradcami rozpoczął inwestycję, a następnie wykonał kilka przelewów na wskazane przez nich konta. W efekcie 67-latek stracił prawie 60 000 zł. Zachowajmy ostrożność. Oszuści podrabiają strony internetowe znanych polskich spółek skarbu państwa i namawiają do inwestycji. Nie dajmy się oszukać i nie wierzmy w szybki, łatwy zysk.
Dodano: 08.04.2025